Povinné ručení kalkulačka a srovnávač 2022

Údaje o vozidle


Osobní automobil
Výběr značky
Výběr modelu
Běžný provoz

Údaje o pojistníkovi


Fyzická osoba
Výběr města
2000-2009
1999200020012002
2003200420052006
2007200820092010

Bonusy a akční nabídky


Výběr značky
Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil(a) s Informacemi o zpracování osobních údajů

Nejčastěji kladené otázky – FAQ

Zařídit to dokážeme – je možné si u nás sjednat jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění, která budou platit ode dneška. U řady pojišťoven pro Vás dokážeme sjednat i pojištění, jejichž počátek může být až 3 měsíce dopředu.
Můžete buď zaplatit online Vaší platební kartou, nebo nabízíme také možnost platby převodem na účet.
Ačkoliv nejčastější variantou je roční platba za pojištění, je také možné jeho půlroční nebo dokonce čtvrtletní hrazení. Vybrané pojišťovny umožňují měsíční platby za pojištění, jejich výčet Vám však sdělíme pouze telefonicky – tyto pojišťovny preferují platbu prostřednictvím SIPO/inkasa.
Vaše rodné číslo využijeme při ověření Vašich bonusů za předchozí bezškodné období Vašeho pojištění. Společně s Vaším jménem si tak tyto bonusy budeme moci dohledat v databázi české kanceláře pojistitelů – na základě tohoto bonusu pak u pojišťovny, u které si budete sjednávat pojištění, dostanete slevu. Nemějte žádné obavy – s tímto i jinými údaji nakládáme velmi citlivě a jsou u nás v bezpečí.
Zvládnete-li si poradit s kalkulací sami, nemějte obavy – rozhodně Vás nečekají žádné zbytečné hovory z naší strany. Někteří klienti si s kalkulačkou nevědí rady. Díky poskytnutému telefonnímu číslu jsme pak schopni pohotově reagovat a poskytnout „pomocnou ruku“ při dokončení kalkulace. Navíc některé z pojišťoven si nepřejí být zahrnuty v online kalkulačkách – proto je naše nabídka pojišťoven po telefonu širší.
Ano, je to naprosto bezpečné, nemusíte mít strach, že bychom Vaše telefonní číslo prodávali třetím stranám – nakládáme s ním stejně citlivě, jako s ostatními osobními údaji. Pokud se chcete dozvědět více informací, navštivte naši stránku o zpracování osobních údajů.
Ve čtvrtém kroku kalkulace ceny pojištění jsou zohledněny všechny údaje (o vozidle, o pojistníkovi, o vlastníkovi a provozovateli), které jste zadali – je proto potřeba, aby byly přesné a pravdivé. Díky nim pak proběhne u jednotlivých pojišťoven výpočet a vy tak máte možnost vidět reálnou cenu pojištění u každé z nich.
Zařídit to pro Vás dokážeme, a dokonce tento způsob sjednání nabízí pár výhod. Jednou z nich je, že budete mít vše na jedné smlouvě. K tomu navíc je tato skutečnost většinou u pojišťoven zohledňována a Vy tak můžete dostat ještě dodatečnou slevu. Pokud si však budete přát sjednat si povinné ručení i havarijní pojištění zvlášť, samozřejmě můžete.
Možné to je. Jediné, co je k tomu potřeba, je výběr patřičného typu pojistníka v naší online kalkulačce. Pokud máte vozidel vícero, doporučujeme Vám kontaktovat naše specialisty na pojištění firemních vozidel a flotil. Kontaktovat je můžete na naší zákaznické lince.