Povinné ručení online

Proč povinné ručení online

Každý z Vás má jiná kritéria při výběru povinného ručení. Někdo hledá to nejlevnější povinné ručení, další upřednostňuje pouze jednu oblíbenou pojišťovnu, jiný zase sjedná u nejbližší pojišťovny. Měli byste však vědět, že na pobočce pojišťovny nemusíte vždy získat tu nejvýhodnější nabídku pro Vás a Vaše vozidlo. Proto je dobré si nejprve nabídky povinného ručení porovnat a poté si v klidu vybrat, která z variant je pro Vás ta nejvýhodnější.

Při sjednání povinného ručení online Vám nikdo nenutí zbytečná připojištění, vše si můžete promyslet z pohodlí Vašeho domova a smlouvu si i uzavřít. Sjednání povinného ručení nikdy nebylo jednodušší.

povinné ručení

Výhody povinného ručení online

S námi už nemusíte obcházet jednotlivé pojišťovny, abyste našli to nejvýhodnější povinné ručení pro Vaše vozidlo. Stačí vyplnit základní údaje do naší kalkulačky a nabídku povinného ručení budete mít prakticky okamžitě, aniž byste museli někam chodit.

Nejenže je povinné ručení online rychlé a jednoduché, ale také šetří Vaši peněženku. Díky sjednání pojistné smlouvy online získáte slevy, které na pobočce pojišťovny nedostanete.

Jak používat online kalkulačku na povinné ručení

Povinné ručení – online sjednání je naprosto jednoduché, na našich internetových stránkách si vyberete záložku povinné ručení – spočítat povinné ručení, což Vás přímo převede do online kalkulačky.

Údaje pro výpočet

Aktuální cenovou nabídku pro Vaše vozidlo získáte, když vyplníte základní údaje o vozidle, o pojistníkovi/vlastníkovi a nakonec informace o samotném pojištění. Všechny tyto údaje ovlivňují cenu povinného ručení, takže jsou nezbytně důležité.

Výběr pojišťovny

Po vyplnění všech výše zmíněných údajů, se Vám zobrazí aktuální platná nabídka povinného ručení od různých pojišťoven. U každého produktu je možné zjistit, jaké služby obsahuje a co je možné připojistit.

Údaje pro smlouvu

Když už si vyberete produkt, který nejvíce odpovídá Vašim požadavkům a potřebám, přejdete k sjednání online, potřebujete mít při ruce pouze velký technický průkaz a občanský průkaz.

Pokud si nebudete při vyplňování vědět s něčím rady, pomůže Vám náš náhled kde a v jakých dokumentech potřebné informace naleznete.

Zelená karta – jediný uznávaný doklad

Jakmile dokončíte Vaši objednávku povinného ručení, obdržíte od nás na e-mail zelenou kartu. Pokud si doklad vytisknete, můžete vozidlo bez obav provozovat. Originál zelenou kartu dostanete do dvou pracovních dnů poštou.