Havarijní pojištění – kalkulačka

Údaje o vozidle


Osobní automobil
Výběr značky
Výběr modelu
Běžný provoz

Údaje o pojistníkovi


Fyzická osoba
Výběr města
2000-2009
1999200020012002
2003200420052006
2007200820092010

Bonusy a akční nabídky


Výběr značky
Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil(a) s Informacemi o zpracování osobních údajů

Nejčastěji kladené otázky – FAQ

Jistě že zvládneme. Můžete si u nás sjednat povinné ručení i havarijní pojištění, které bude platné ke dni sjednání (tudíž klidně k dnešnímu dni). Jsme schopni také poskytnout pojištění s počátkem až tři měsíce dopředu (možnost, kterou nabízí většina pojišťoven).
Úhradu platební kartou online samozřejmě umožňujeme. Existuje také varianta v podobě převodu na účet, která se také stále využívá.
Nejpopulárnější je úhrada pojištění ročně. Nabízíme však i varianty v podobách pololetní nebo čtvrtletní platby. Některé konkrétní pojišťovny nabízí i způsob platby po měsíci, ty Vám ale můžeme sdělit pouze po telefonu (zpravidla preferují měsíční platbu skrze SIPO/inkaso).
Díky Vašemu rodnému číslu a křestnímu jménu jsme schopni si Vás vyhledat v databázi ČKP. Zde můžeme ověřit, zda máte nárok na bezeškodní bonusy, které se u jednotlivých pojišťoven projeví jako sleva z pojistného.
Pokud narazíte na problém během kalkulace pojištění, budeme schopni pohotově reagovat, zavolat Vám a pomoci daný problém vyřešit. Mezi pojišťovnami se najdou také takové, které si nepřejí být zahrnuté v online kalkulačkách – proto je naše nabídka pojišťoven po telefonu pestřejší. Pokud však všechno zvládnete sami bez problémů, nebudeme Vás hovorem obtěžovat.
Spolehněte se na nás! Rozhodně nehrozí, že bychom Vaše telefonní číslo prodali třetím stranám. S Vaším telefonním číslem i ostatními osobními údaji, které nám poskytujete, je nakládáno citlivě. Pokud si přejete na toto téma zjistit více informací, prohlédněte si, jak osobní údaje zpracováváme.
Během kalkulace Vás naše online kalkulačka vyzývá k zadání různých údajů – tyto údaje jsou pak ve 4. kroku kalkulace použity pro výpočet reálné ceny pojištění u jednotlivých pojišťoven. Je proto nezbytné, aby zadané údaje byly správné a pravdivé.
Ano, umožňujeme. Pokud se rozhodnete sjednat si povinné ručení i havarijní pojištění najednou, objevíte hned několik výhod tohoto způsobu sjednání. Většina pojišťoven totiž tento fakt zohledňuje a Vy tak můžete dostat ještě dodatečnou slevu. Navíc budete mít vše na jedné smlouvě. Nikdo Vám ale nebude bránit, pokud se rozhodnete si povinné ručení a havarijní pojištění sjednat zvlášť.
Pojištění pro firemní vozidlo zařídit zvládneme. Stačí si v naší online kalkulačce zvolit patřičný typ pojistníka. Máte-li však vozidel více, bude pro Vás lepší se obrátit na naše specialisty na pojištění firemních vozidel a flotil. Přejete-li si je kontaktovat, využijte naši zákaznickou linku.