Povinné ručení kalkulačka

Spočítejte si cenu povinného ručení na Vaše vozidlo pomocí naší kalkulačky a ušetřete až 70 %. Kalkulačka povinného ručení Vám nabízí porovnání cen všech pojišťoven.

Povinné ručení kalkulačka

Díky nám nemusíte nikam chodit a výpočet povinného ručení si můžete provést z pohodlí Vašeho domova, stačí si jen vybrat - spočítat a sjednat povinné ručení - a hned Vás to zavede na kalkulačku povinného ručení, která Vám porovná povinné ručení od 12 pojišťoven.

Kalkulačka povinného ručení – co je nutné vyplnit

Jestliže chcete získat aktuální cenovou nabídku povinného ručení pro Vaše vozidlo, musíte v naší kalkulačce povinného ručení vyplnit základní údaje:

  • o vozidle:
    • druh vozidla, objem motoru, výkon, rok výroby, použití vozidla
  • o pojistníkovi:
    • zda je pojistník FO, FOP, PO, trvalý pobyt, datum narození
  • o samotném pojištění:
    • odkdy chcete, aby pojištění platilo, formu splátek

Nejvýhodnější nabídky povinného ručení

Nabídky se Vám zobrazí po vyplnění všech políček v naší kalkulačce, kde uvidíte aktuální platnou nabídku povinného ručení pro rok 2017 od různých pojišťoven. Kalkulace povinného ručení Vám nezabere více než 1 minutu a výsledky budete mít okamžitě.

Sjednání povinného ručení online

Když už si vyberete produkt, který nejvíce odpovídá Vašim požadavkům a potřebám, můžete přejít k sjednání online. Od uzavření povinného ručení Vás dělí pouze vyplnění pojistné smlouvy a její zkontrolování.

Pokud si nebudete při vyplňování vědět s něčím rady, měla by Vám pomoci nápověda, se kterou snadno zjistíte kde a v jakých dokumentech potřebné informace hledat. Můžete nám také zavolat na naši infolinku 840 100 135, kde Vám rádi poradíme a vše dovysvětlíme.

Výhody kalkulace povinného ručení

Kalkulačka povinného ručení Vám pomůže rychle se zorientovat v nabídkách povinného ručení. Nabízí Vám snadný a srozumitelný přehled za kolik a kde si uzavřít povinné ručení. Dnes už nemusíte obcházet jednotlivé pojišťovny a srovnávat nabídky, stačí, když využijete naši kalkulačku.