Levné povinné ručení

Nejlepší povinné ručení

  • Nejlepší ceny povinné ručení v ČR
Spočítat POVINNÉ RUČENÍ CHCI BÝT KONTAKTOVÁN

Sjednejte si nejlepší povinné ručení na trhu

srovnator.cz

Povinné ručení je zákonem vyžadovaná pojistka, která za vás zaplatí škodu účastníkům nehody, pokud ji zaviníte vy. Jízdou v nepojištěném vozidle byste se vystavili riziku pokuty ve výši až 40.000 Kč, přitom stačí mít i ručení se základními limity plnění. Snadno, rychle a levně, tak si u nás sjednáte to nejlepší povinné ručení na trhu.

Jak najít dobré a levné povinné ručení

Nejnižší ceny najdete na našem webu, kde vám srovnáme nabídky největšího počtu pojišťoven - vy si jen vyberte ručení dle vašich potřeb, ať už je vaší prioritou nízká cena nebo nadstandardní připojištění. Sjednání zabere jen chvilku a jakmile formulář potvrdíte, obdržíte e-mailem zelenou kartu.

Výpočet povinného ručení

Cenu ručení ovlivňuje řada faktorů včetně typu a stáří auta, bydliště a v neposlední řadě také počet nehod v minulosti - bonus za jízdu bez nehod vám může ušetřit až 60 %. Ručení šité na míru vám a vašemu vozu najdete pomocí naší kalkulačky. Ve čtyřech snadných krocích si můžete sjednat ručení z pohodlí vašeho obýváku.

Levné povinné ručení

Jsme tu pro vás

Pokud si nevíte rady s tím, jaké vybrat povinné ručení nebo jak provést výpočet, rádi vám pomůžeme - kontaktujte nás přes chat na webu, e-mailem na info@povinne-ruceni.com či volejte číslo 840 100 135. Najít nás můžete také na facebooku, kde pravidelně zveřejňujeme užitečné informace pro řidiče.

Proč si sjednat povinné ručení na Povinné-ručení.com?

  • Šetříme vám peníze - přinášíme slevu až 70 % oproti standardním ceníkům pojišťoven.
  • Šetříme váš čas – porovnání největšího počtu nabídek na jednom místě a možnost sjednání pojištění během několika minut.
  • Nikomu nenadržujeme, tedy kromě vás – chceme, abyste si sami vybrali pojištění, které vám vyhovuje nejvíce.
  • Jsme dobří v tom, co děláme – na trhu fungujeme od roku 1999 a v našich řadách máme jen proškolené odborníky s aktuálními informacemi.
4.93 na základě 526 hodnocení.