Povinné ručení 2010

Konkurence na trhu s povinným ručením je veliká. Pojišťovny vylepšují své služby a nabízejí různé slevy, aby ulovily co nejvíce klientů. Ale jak si vybrat z tolika nabídek to správné pojištění?

Povinné ručení 2010
Jak si vybrat kvalitní pojištění pro Vaše vozidlo? Vyzkoušejte kalkulačku povinného ručení 2010.

Mezi pojišťovnami můžou být značné rozdíly nejen v cenách, ale i nabízených službách. Proto při výběru povinného ručení zvažte všechna kritéria, jako jsou výše pojistných limitů, rozsah asistenčních služeb a další možná připojištění.

Jak vybrat pojišťovnu – pomůže kalkulačka pojištění

Jelikož je velmi obtížné, ne-li nemožné, porovnat pojišťovny a jejich nabídky povinného ručení obíháním kamenných poboček pojišťoven, můžete si cenové porovnání zjistit velmi rychle a jednoduše po zadání údajů o vozidle a pojistníkovi do kalkulačky povinného ručení 2010.

Srovnání od nejlevnější po nejdražší nabídku

V kalkulačce jsou všechna kritéria pojišťoven zohledněna, takže získáte cenové porovnání, seřazené od nejlevnější nabídky po nejdražší. Samozřejmostí je také možnost rovnou pojistnou smlouvu uzavřít i s využitím různých akčních slev, internetových slev a se započtením bonusů za předchozí bezeškodní průběh pojištění.