Povinné ručení traktor

Všechna vozidla pohybující se na pozemní komunikaci musí mít ze zákona sjednané povinné ručení. Tato povinnost se tedy vztahuje i na traktory, se kterými vyjedete na silnici. Výskyt traktorů na pozemní komunikaci je sice minimální, ale je známo, že dopravní nehody se můžou stát i traktoristům.

Nejlevnější povinné ručení – traktor

Povinné ručení na traktor

Zetor Forterra / s RZ / 2003
Stanislav N.
Datum narození: 02. 11. 1964
Bydliště: Bílá Hlína, 295 01
Bonus: 169 měsíců
Pojistné události: 0
Cena od 538 Kč ročně

Spočítejte si cenu povinného ručení online.

Sezónní povinné ručení traktoru

Jestliže Vám traktor celou zimu stojí v garáži, je pro Vás výhodnější sjednat si sezónní povinné ručení, při kterém je traktor pojištěný celý rok, ale platíte pouze za předem stanovené měsíce.

Cena povinného ručení na traktor

Cena povinného ručení na traktor se především odvíjí od typu kategorie. Z hlediska povinného ručení dělíme traktory na tři kategorie – jednonápravový traktor, traktor bez přidělené SPZ a traktor s SPZ. Pokud máte jednonápravový traktor nebo traktor bez SPZ, zaplatíte za povinné ručení nižší částku než za traktor s přidělenou SPZ. Mezi další kritéria, ovlivňující cenu povinného ručení pro traktor, patří rok výroby, trvalý pobyt pojistníka/vlastníka, ale i řidičské zkušenosti pojistníka.

Porovnávejte, sjednávejte a hlavně šetřete!

Chcete-li minimalizovat své náklady na povinné ručení, porovnejte si nabídky pomocí naší kalkulačky. Pokud budete potřebovat pomoci, neváhejte a pište na info@povinne-ruceni.com, nebo nám zavolejte na infolinku 226 289 777.

Kalkulované ceny jsou platné ke dni 1. 8. 2017.