Povinné ručení nákladní automobil

Stejně jako jiná motorová vozidla i nákladní automobil musí mít sjednané povinné ručení. Při provozování nákladního vozidla hrozí způsobení daleko větších škod, než je tomu třeba u osobního automobilu, proto i výše pojištění je o něco dražší. Tento typ vozidla se určitě vyplatí uzavřít s vysokými limity pojištění.

Nejlevnější povinné ručení – nákladní automobil

Povinné ručení nákladní automobil

Tatra 158 Phoenix / 12.900 ccm / 340 kW / 2011 / 12t
Ondřej V.
Datum narození: 01.08.1970
Bydliště: Roztoky u Jilemnice, 512 31
Bonus: 156 měsíců
Pojistné události: 0
Cena od 6.376 Kč ročně

Spočítejte si cenu povinného ručení online.

Cena povinného ručení na nákladní automobil

Jedním z rozhodujících faktorů pro výpočet ceny povinného ručení nákladních vozidel je hmotnost. Nákladní vozidla se z hlediska povinného ručení rozdělují do tří skupin – nákladní automobil do 3,5 tuny, nákladní automobil nad 3,5 tuny do 12 tun a nákladní automobil nad 12 tun. Dále cenu povinného ručení na náklaďák ovlivňuje výkon a rok výroby vozidla, věk a bydliště pojistníka/vlastníka, ale také předchozí bezeškodní průběh pojistníka.

Povinné ručení snadno a rychle

Chcete získat nejvýhodnější povinné ručení na Váš nákladní automobil? Spočítejte si povinné ručení prostřednictvím naší kalkulačky a výsledek budete mít během jedné minuty. Sjednání pojistné smlouvy Vám nezabere více jak deset minut, a to vše bez čekání z pohodlí Vašeho domova.

Kalkulované ceny jsou platné ke dni 1. 8. 2017.