Havarijní pojištění online

  • Ochrana před následky havárie, vykradení či řádění živlů
Spočítat HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ
Povinné ručení

Havarijní pojištění: řešení pro Váš klid

Nezdá se to, ale řídit v České republice auto je tak trochu ruleta. Šance, že se stanete účastníkem jedné z více než 200 dopravních nehod každý den, není zrovna malá. Zákonné povinné ručení přitom řeší jen škodu způsobenou ostatním, a Vám s nabouraným autem mohou zůstat jen oči pro pláč (a díra v peněžence). Stejně jako při ukradení, nebo třeba poškození vandaly či kroupami. Naštěstí existuje řešení – havarijní pojištění.

Proč havarijní pojištění

Havarijní pojištění auta je dobrovolné majetkové pojištění, které kryje škody na Vašem vozidle. Zároveň nezáleží, jestli jste škodu částečně či úplně zavinili vy. Pojištění Vám uhradí vynaložené náklady způsobené havárií, krádeží, vandalismem anebo přírodním živlem. Pokud jste tedy neporušili jeho podmínky, třeba řízením pod vlivem alkoholu.

Cena havarijního pojištění

Na Povinné-ručení.com máte na výběr širokou nabídku variant havarijního pojištění, které se liší výší pojistného plnění, spoluúčastí a také rozsahem pojištěných událostí. Výsledná cena havarijního pojištění je odvozena od řady faktorů, včetně typu Vašeho vozu a množství nehod, které máte za sebou. Na kolik vyjde Vás, si spočítejte v naší kalkulačce.

Havarijní pojištění auta online

Spoluúčast u havarijního pojištění

U havarijního pojištění musíte většinou počítat s jistým podílem Vaší spoluúčasti. Do určité částky v penězích, procentech či obojím si v tom případě hradíte škodu sami, nad ni potom doplácí pojišťovna.

Krátkodobé havarijní pojištění do zahraničí

Pokud plánujete cestu do zahraničí a chcete auto pojistit pouze na dobu dovolené, nabízí pojišťovny alternativu. Cena krátkodobého havarijního pojištění je sice vyšší, ale zároveň budete na cestách klidnější. Konkrétní podmínky včetně výše spoluúčasti najdete vždy v pojistné smlouvě.

Pomůžeme Vám se sjednáním

Na našem webu si můžete porovnat nabídky jednotlivých pojišťoven a případně havarijní pojištění rovnou sjednat online během několika minut. Pokud preferujete telefon, rádi Vás výběrem provedeme na čísle 226 289 778. A v případě dotazů jsme k dispozici i na facebooku a také chatu.

Proč si sjednat havarijní pojištění na Povinné-ručení.com?

  • Šetříme Vám peníze – přinášíme slevu až 70 % oproti standardním ceníkům pojišťoven.
  • Šetříme Váš čas – porovnání největšího počtu nabídek na jednom místě a možnost sjednání pojištění během několika minut.
  • Nikomu nenadržujeme, tedy kromě Vás – chceme, abyste si sami vybrali pojištění, které Vám vyhovuje nejvíce.
  • Jsme dobří v tom, co děláme – na trhu fungujeme od roku 1999 a v našich řadách máme jen proškolené odborníky s aktuálními informacemi.