O nás

Věděli jste, že...

…jsme na internetu nejstarší?

Jsme historicky nejstarší společnost, která se zabývá srovnáním povinného ručení na internetu. Na trhu působíme již od roku 1999.

…na nás dohlíží ČNB?

Tak jako nad námi, drží ČNB dohled i nad ostatními společnostmi vystupující na trhu pojišťovnictví. Data o naší společnosti si můžete na stránkách ČNB dohledat pod registračním číslem osvědčení u ČNB. Najít zde můžete například informace o naší spolupráci s velkými pojišťovnami a další zákonné údaje.

…děláme nejen povinné ručení?

Kromě možnosti sjednat si u nás povinné ručení, Vám rádi zprostředkujeme také havarijní pojištění a pojištění domácnosti. Klientský servis je pro nás na prvním místě, a proto se snažíme Vám poradit se vším, co se týká námi nabízených služeb. V sekci potřebuji poradit, najdete všechny potřebné informace k možnostem ukončení smlouvy, s jejími změnami a dalšími věcmi.

…máme zákaznické centrum?

Rádi Vám poradíme na infolince
226 289 778
Po-Pá: 08:00–21:00
So: 10:00–18:30
Ne: 12:30–21:00
... nebo Vám zavoláme zpět Chci být kontaktován

Pro Vaše pohodlí jsme vybudovali zákaznické centrum, které můžete kontaktovat přes e-mail, na našich stránkách prostřednictvím chatu nebo Vám naši pracovníci rádi zdarma zavolají zpět a zodpoví všechny vaše dotazy.

…to děláme pro Vás?

Bez Vás bychom ani my nebyli. Proto prosím, neváhejte a kdykoli nám napište na e-mail:
info@povinne-ruceni.com. Uvítáme jakékoli připomínky, rady a náměty, které Vás napadnou. Slibujeme, že žádný e-mail nezůstane bez odezvy.