O nás

Věděli jste, že…


Jsme historicky nejstarší společnost, která se zabývá srovnáním povinného ručení na internetu. Na trhu působíme již od roku 1999.


Tak jako nad námi, drží ČNB dohled i nad ostatními společnostmi vystupující na trhu pojišťovnictví. Data o naší společnosti si můžete na stránkách ČNB dohledat pod registračním číslem osvědčení u ČNB. Najít zde můžete například informace o naší spolupráci s velkými pojišťovnami a další zákonné údaje.


Kromě možnosti sjednat si u nás povinné ručení, Vám rádi zprostředkujeme také havarijní pojištění a pojištění domácnosti. Klientský servis je pro nás na prvním místě, a proto se snažíme Vám poradit se vším, co se týká námi nabízených služeb. V sekci potřebuji poradit, najdete všechny potřebné informace k možnostem ukončení smlouvy, s jejími změnami a dalšími věcmi.


Rádi Vám poradíme na infolince
226 289 778
Po-Pá: 08:00–21:00
So: 10:00–18:30
Ne: 12:30–21:00
… nebo Vám zavoláme zpět Chci být kontaktován

Pro Vaše pohodlí jsme vybudovali zákaznické centrum, které můžete kontaktovat přes e-mail, na našich stránkách prostřednictvím chatu nebo Vám naši pracovníci rádi zdarma zavolají zpět a zodpoví všechny vaše dotazy.


Bez Vás bychom ani my nebyli. Proto prosím, neváhejte a kdykoli nám napište na e-mail:

info@povinne-ruceni.com. Uvítáme jakékoli připomínky, rady a náměty, které Vás napadnou. Slibujeme, že žádný e-mail nezůstane bez odezvy.