O nás

Věděli jste, že…

Jsme historicky nejstarší společnost, která se zabývá srovnáním povinného ručení na internetu. Na trhu působíme již od roku 1999.

Česká národní banka je orgánem dohledu nad finančním trhem. Naši registraci samostatného zprostředkovatele dle zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění, spolu s pojišťovnami, se kterými spolupracujeme, můžete ověřit přímo na stránkách ČNB https://www.cnb.cz/cnb/jerrs.

Kromě možnosti sjednat si u nás povinné ručení, Vám rádi zprostředkujeme také havarijní pojištění a pojištění domácnosti. Klientský servis je pro nás na prvním místě, a proto se snažíme Vám poradit se vším, co se týká námi nabízených služeb. V sekci potřebuji pomoci, najdete všechny potřebné informace k možnostem ukončení smlouvy, s jejími změnami a dalšími věcmi.

Rádi Vám pomůžeme na infolince
Po-Pá: 08:00–21:00
Ne: 10:00–14:00

… nebo Vám zavoláme zpět

CHCI BÝT KONTAKTOVÁN

 

Pro Vaše pohodlí jsme vybudovali zákaznické centrum, které můžete kontaktovat přes e-mail, na našich stránkách prostřednictvím chatu nebo Vám naši pracovníci rádi zdarma zavolají zpět a zodpoví všechny vaše dotazy.

Bez Vás bychom ani my nebyli. Proto prosím, neváhejte a kdykoli nám napište na e-mail:

info@povinne-ruceni.com. Uvítáme jakékoli připomínky, rady a náměty, které Vás napadnou. Slibujeme, že žádný e-mail nezůstane bez odezvy.