Jak postupovat

 1. Seznamte se s nabízeným pojištěním a jeho výhodami (Povinné ručení).
 2. Seznamte se s informacemi pro zájemce a s pojistnými podmínkami
 3. Pakliže Vám je vše jasné a s navrženými podmínkami souhlasíte, můžete přistoupit k vyplnění formuláře a odeslat jej.
 4. V případě, že Vám není něco jasné, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 226 289 778 (Po-Pá 8,00-22,00 So 9,00-19,00) nebo na info@povinne-ruceni.com a my Vám rádi sdělíme bližší informace.
 5. Při vyplňování formuláře si můžete kdykoli otevřít jakoukoli stránku pro získání dalších informací – zpět na vyplňování formuláře se dostanete kliknutím na tlačítko „Vrátit se zpět ke sjednání pojištění“.
  V případě odeslání formuláře mimo pracovní dobu, bude smlouva zpracována následující pracovní den a pojištění bude platné nejdříve od tohoto dne. Při zpracování pojištění nelze zadávat zpětné datum počátku.
 6. Po odeslání formuláře obdržíte obratem na Váš e-mail zprávu potvrzující přijetí Vaší poptávky povinného ručení. Počátek pojištění bude od 00,00 hod. Vámi objednaného dne počátku pojištění. Následně (s ohledem na možnosti České pošty, max. 2 – 3 pracovní dny) obdržíte všechny dokumenty i s originálem zelené karty a s údaji pro zaplacení pojistného na účet pojišťovny, abyste mohli své vozidlo řádně používat a např. i přihlásit na registru vozidel.
  V případě Vašeho požadavku můžete na e-mail obdržet kopii zelené karty (v pracovní době), požadavek pouze vyznačíte do formuláře.
 7. Smlouvu stačí podepsat a zaslat zpět do 5 dnů na naši adresu v přiložené obálce.
 8. Oprava chybně zadaných údajů – jestliže na návrhu smlouvy nebo na zelené kartě zjistíte chybně zadané údaje, kontaktujte nás prosím urgentně na info@povinne-ruceni.com nebo na tel.: 226 289 778 (Po-Pá 8,00-22,00 So 9,00-19,00).
 9. Změna SPZ, TP apod. – bude-li Vám přidělena jiná SPZ nebo TP nebo budete-li požadovat změnu korespondenční adresy, napište nám to na info@povinne-ruceni.com a my Vám změnu zařídíme.

Uzavření pojistné smlouvy prostřednictvím Internetu je velice jednoduché, prosíme Vás však, abyste věnovali potřebnou pozornost veškerým doprovodným textům a vyplňování on-line formuláře.