Nejlevnější povinné ručení

  • Porovnejte si povinné ručení za méně
    než minutu
Povinné ručení online

Spokojení zákazníci

Petr
28. 5. 2021 - Facebook

Doporučuji. Byl jsem mile překvapen jednáním s panem Martinem Pěkným, který byl velmi ochotný vše vysvětlit a zařídit. ... Zobrazit

Stanislav
16. 3. 2021 - Facebook

byl jsem velice spokojen doporučuji všem

Nejčastěji kladené otázky – FAQ

Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, zkráceně povinné ručení, musí mít každý majitel vozidla a tuto povinnost stanovuje zákon. Jako doklad o platném povinném ručení slouží zelená karta.
Součástí povinného ručení je krytí škod vzniklých provozem vozidla. Mezi ně patří škoda na zdraví nebo životě, na majetku, ekologické škody, ale také ušlý zisk a asistenční služby poskytnuté řidiči. Způsobíte-li si škodu na vlastním vozidle nebo Vám bude vozidlo odcizeno, nebude tato škoda hrazena z povinného ručení.
Internetový portál povinne-ruceni.com nabízí širokou paletu povinných ručení, havarijních pojištění a cestovních pojištění. Máte-li o pojištění zájem, můžete si jej sjednat pohodlně přes naše stránky nebo prostřednictvím naší zákaznické linky. Veškeré potřebné dokumenty dostanete obratem do Vaší emailové schránky a pojištění můžete zaplatit kartou online. Rok, co rok se pečlivě staráme o pojistné smlouvy a pokud bychom pro Vás měli výhodnější nabídku, okamžitě se Vám ozveme.
Pokud se rozhodnete pro variantu sjednání pojištění po internetu, nemusíte mít žádné obavy, je to naprosto bezpečné. S poskytnutými osobními údaji je z naší strany zacházeno v souladu s GDPR. Veškeré dokumenty od nás nejprve dostanete v elektronické podobě do Vaší emailové schránky a budete mít dostatek času si vše pečlivě pročíst. Smlouvu a pojistné podmínky akceptujete až tehdy, kdy pojistnou smlouvu zaplatíte. Naše zprostředkovatelská činnost také podléhá neustálému dohledu ČNB.
Radíme, abyste nehleděli pouze na celkovou částku zvolené služby. V druhém kroku procesu celé kalkulace využijte drobnou pomůcku – věnujte pozornost indexu, který je uveden u každého produktu. Index značí, kolik toho daná pojistka obsahuje – jsou v něm zohledněny pojistné limity, počet rizik v základu pojistky, ale například i hodnocení spokojenosti s průběhem likvidací pojistných událostí. Čím vyšší číslo indexu je, tím více toho pojistný produkt obsahuje. Pokud i přesto nemáte jasno, neváhejte se obrátit na naší zákaznickou linku – rádi Vám pomůžeme a poradíme Vám s výběrem toho správného pojištění.
Základní limity u povinného ručení jsou 35 miliónů Kč na újmu na zdraví a 35 miliónů na škodě na majetku. Radíme Vám, abyste si zvolili limit vyšší – dojde-li k pojistné události, při které škoda na zdraví nebo majetku bude vyšší než Vámi zvolený limit například 35 miliónů Kč, tak každou korunu navíc, která tento limit přesáhne, budete muset doplatit z vlastních zdrojů. Vhodným limitem by mělo být alespoň 50 miliónů Kč na újmu na zdraví a na škodě na majetku. Výši limitu v případě cestovního pojištění si určete v závislosti na činnostech, které budete v zahraničí dělat. Standardním limitem jsou 3 milióny Kč.
Konečnou částku u autopojištění zjistíte až ve čtvrtém kroku kalkulace – zde dochází k ověření Vašich bonusů a malusů a jejich zahrnutí do výpočtu celkové částky.
Náš portál Vám umožní poskládat si vlastní kombinaci povinného ručení, havarijního pojištění a dalších připojištění. Pokud však chcete mít vše zahrnuto v jediné pojistné smlouvě, je nutné si vždy vše nakombinovat pouze u jedné z nabízených pojišťoven. Doporučujeme nejdříve začít s volbou povinného ručení a až poté volit havarijní pojištění. V samotném závěru zvolte další připojištění – nejčastější volbou bývá připojištění skel, které oproti havarijnímu pojištění řeší i drobnější škody.
Záleží na typu smlouvy. Například cestovní pojištění lze sjednat na celý rok, nebo i jednorázově pro opakované výjezdy. Pojištění vozidel se sjednává na dobu neurčitou – pojišťovna Vás každý rok kontaktuje a pošle Vám předpis smlouvy na další období. Je však dobré si hlídat změnu osobních údajů a její včasné nahlášení pojišťovně. Každý rok také kontrolujte ceny pojištění, pojistné částky a limity – díky tomu se můžete vyhnout podpojištění nebo zbytečně vysoké ceně samotného pojištění.
Mimo povinného ručení, havarijního pojištění a cestovního pojištění, která si na našich stránkách můžete sami sjednat, nabízíme také možnost kalkulace dalších pojištění pouze po telefonu. Jedná se například o pojištění domácnosti nebo nemovitosti, ale také o pojištění odpovědnosti v běžném civilním životě. Pokud máte zájem o tato pojištění, kontaktujte nás prostřednictvím telefonu na naší zákaznické lince.