Havarijní pojištění online

Havarijní pojištění

  • Získejte havarijní pojištění bez nutnosti prohlídky
Spočítat HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ Chci být kontaktován

Spolehlivá ochrana pro Váš vůz

Určitě se Vám už někdy stalo, že jste při parkování poškodili svoje auto. A také jste se pravděpodobně setkali s tím, že někdo na parkovišti poškodil vůz Vám a Vy už jste nezjistili, kdo to byl. V tomto případě se vyplatí mít sjednané havarijní pojištění, protože to Vám kryje škody způsobené na vlastním vozidle.

Co byste měli vědět o havarijním pojištění

Havarijní pojištění se snaží zamezit finančním ztrátám před škodami, které vzniknou na Vašem vozidle. Slouží k ochraně vozidla před škodami způsobenými živly nebo vzniklými v důsledku havárie, odcizení či vandalismu. Tato rizika kryje buď všechna najednou balíček All Risk nebo jen některá Vámi vybraná. Vždy záleží na pojišťovně, jaké kombinace nabízí.

Pozor, nepleťte si havarijní pojištění s povinným ručením. Pokud je pojistná událost způsobena druhou osobou, je škoda hrazena z povinného ručení viníka. Havarijní pojištění je dobrovolné smluvní pojištění a na rozdíl od povinného ručení nemáte povinnost danou zákonem toto pojištění uzavřít. Navíc se sjednává se spoluúčastí, která je dána procentem a pevnou finanční částkou (např. spoluúčast 3 % minimální částka 3.000 Kč).

Pojištění na cesty

Chystáte se vyrazit na dovolenou a chtěli byste si sjednat havarijní pojištění pouze pro tento účel? Pak je tu možnost uzavřít krátkodobé havarijní pojištění. Většinou se sjednává na tři měsíce, ale některé pojišťovny umožňují sjednat havarijní pojištění již na čtrnáct dnů. Nevýhodou krátkodobého pojištění je vyšší cena, která přesahuje poměrnou částku určenou ročním pojistným.

Havarijní pojištění srovnání

Srovnání havarijního pojištění Vám ušetří spoustu času při hledání nejvýhodnější nabídky. Už nemusíte obcházet jednotlivé pojišťovny, stačí využít naši kalkulačku havarijního pojištění a všechny dostupné nabídky uvidíte prakticky okamžitě. Výši pojistného ovlivňuje řada faktorů, jako je cena a stáří vozidla, míra spoluúčasti, zabezpečení vozidla a další.

Jste nerozhodní?

Náš specializovaný tým Vám poradí, která pojišťovna je pro Vás a Vaše vozidlo ta nejvýhodnější. Stačí na našich stránkách vyplnit čas a datum, kdy Vám to nejvíce vyhovuje a my Vám zavoláme zpět. Vše vyřídíme za Vás, aniž byste museli někam chodit.